Velká valentýnská soutěž

V rámci naší kampaně na body a taneční dresy PS-Ling vyhlašujeme fotografickou soutěž! Podmínkou účasti je vlastní instagramový účet a chuť pořizovat pěkné a vtipné fotky. Úkolem je pořídit několik fotografií, na kterých máte Vy nebo jiná žena oblečené naše body či dres (pozor - rozhodně nic příliš odvážného nebo sebeméně vyzývavého - příklady viz obrázky u tohoto článku. Klidně stačí, když bude naše body vykukovat pod svetrem nebo mikinou), a jednotlivě je umístit s časovým odstupem nejméně jeden den na váš instagramový účet , každý s následujícími (oběma) hashtagy:

#pslingcom      #psling_leotard

Hashtagy můžete samozřejmě přidat jakékoli další vlastní. Uzávěrka soutěže je 28.2.2019.Po vystavení poslední soutěžní fotografie je třeba zaslat e-mail na adresu marketing@ps-ling.com, kde uvedete svoje jméno, uživatelské jméno na Instagramu a čislo objednávky našeho výrobku, který jste fotila (nemáte-li číslo objednávky, popište způsob, jak jste náš výrobek získala - dárek, test, apod.). Ihned po tomto termínu zkontrolujeme splnění podmínek soutěže a všechny účastnice (nejvýše prvních 50) odměníme našimi produkty takto:

-jedna až dvě fotografie ...  jakékoli zboží z aktuální nabídky PS-Ling dle vlastního výběru do hodnoty 250,- Kč


-tři nebo čtyři fotografie ... jakákoli kombinace zboží z aktuální nabídky PS-Ling dle vlastního výběru do celkové hodnoty 650,- Kč 


-5 a více fotografií ... jakákoli kombinace zboží z aktuální nabídky PS-Ling dle vlastního výběru do celkové hodnoty 1300,- KčAutorky fotografií, které splní podmínky soutěže, kontaktujeme obratem e-mailem pro výběr cen. Peněžní výplata cen je vyloučena. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžící, jejichž fotografie by ohrožovaly dobré jméno společnosti PS-Ling Inc (např. fotografie zesměšňující produkty apod.) 


Děkujeme a těšíme se na Vaši účast!


                                  vložila: Lenka   14.2.2019