Recenze od Dany aneb trikot T-front na jógu?

01.10.2020

Z katalogu PS-Ling jsem si vybrala trikot / body s T-front střihem. A to konkrétně variantu v přirozené tělové barvě s hlubokým kulatým výstřihem na zádech.

Ačkoli se může na první pohled zdát, že tento trikot nebude na jógu úplně ideální, opak je pravdou. Ano, T-front střih může někomu připadat kontroverzní, nepohodlný, vulgární a kdoví co ještě. Samozřejmě vše je to o osobních preferencí, vkusu a také dost záleží na míře předsudků, které v sobě nosíme. Osobně si myslím, že čas od času není na škodu nechat vpustit do šatníku něco nového. Pochopitelně to nemusí vždy vyjít a střih vám nepadne, ale možná to bude úplně naopak.

Co mě na T-front trikotu baví

Největší výhody spatřuji ve velmi příjemném materiálu. Jedná se o téměř 100% bavlnu s elastickou příměsí s vysokou gramáží. Trikot působí pevně, teple, tvarově stále, a hlavně je opravdu velmi příjemný na těle. Vyšší gramáž vřele doporučuji.

Trikot v této tělové barvě skoro vůbec neprosvítá, můžete jej proto bez obav nosit i bez podprsenky. Barvu má téměř jako kůže; lehce meruňkovou / béžovou. S tónem těla proto velmi dobře splyne a dobře se hodí i jako doplněk ke casual sukni nebo šortkám. Jedná se zkrátka o velmi praktický kus šatníku. Sám o sobě je trikot velmi sexy a ženský.

Jak ho nosím já

Já si trikot zvolila na sport, resp. na svou pravidelnou domácí aktivitu - jógu. Při cvičení je pro mě zásadní pohodlí, a také to, abych si nemusela pořád zastrkovat tričko do legín, když jsem v předklonu nebo na hlavě 😊 Ideální je, když oblečení vůbec necítím. T-front trikot je v tomto ohledu perfektní. Nejen že dobře vypadá na těle (výstřih na zádech má šmrnc), ale hlavně sedí a při cvičení na něj nemusím vůbec myslet. Což je při józe a meditaci dost zásadní - nenechat si rozlítat myšlenky.

Jak je to s tou šňůrkou tam dole

Ano, ta šňůrka tam je. Pokud to zjednodušíme, dalo by se říct, že jde o taková oboustranná tanga. Šňůrka vepředu i vzadu. Konkrétně u tohoto bavlněného trikotu je šňůrka pohodlná a šev na ní nijak nedráždí, nerozptyluje. Bavlna je zkrátka bavlna. V případě, že vám střih třeba úplně dokonale nesedne, dá se s materiálem pracovat - trochu povytáhnout a uvolnit, aby se látka natáhla a trikot prodloužil. Každé tělo je jiné, ale s bavlnou se dá celkem slušně pracovat. Přizpůsobí se vám.

Komu bude trikot vyhovovat?

Určitě bych ho doporučila všem ženám, které rády nosí buď tanga nebo body. Je potřeba si na pocit z nošení T-front prádla trochu zvyknout, a hlavně najít si tu správnou velikost. Daně děkujeme za recenzi! Další recenze našich produktů lze nalézt zde. Trikoty pro cvičení jógy lze objednat v našem e-shopu

Vložila Anna 1.10.2020