Kdy je výhodný střih T-front ?

08.11.2021

Kontroverzní anatomický střih T-front používáme u našich tanga trikotů i kalhotek. U prádla tohoto střihu prochází intimními partiemi pouze úzký proužek, který se rozšiřuje až nad klitorisem. Trikoty T-front tanga jsou původně určené jako prakticky neviditelné spodní taneční trikoty, nošené pod baletní a taneční kostýmy při vystoupeních. Postupem času si však prádlo tohoto střihu našlo pro svoje překvapivé pohodlí a zdravotní benefity (na rozdíl od klasického střihu neomezuje krevní oběh ani mízní cévy v tříslech) nalezlo řadu uživatelek i mimo tanec, balet či sport. Požádaly jsme několik našich zákaznic o to, aby se s námi podělily o jejich důvody a způsoby nošení našeho spodního prádla.


"Body střihu T-front nosím dost často jako součást svého outfitu. Určitě si ho ale beru vždy, když jdu  do kosmetického salonu na depilaci třísel, kde si pak díky němu nepřipadám před kosmetičkou úplně nahá a přitom jsem si jistá, že v žádných bikinách nebude depilace nedostatečná."

"Hodně cestuji jak v rámci svého zaměstnání tak i pro zábavu. V dopravních prostředcích trávím dlouhé hodiny bez možnosti dostatečného pohybu, snad kromě občasného protažení. Trikoty ve střihu T-front tanga jsou vynikající na delší cesty letadlem, vlakem nebo autobusem, aby mohla krev dobře cirkulovat. Přeci jen při dlouhých letech je to celkem důležitá věc a řada lékařů na toto upozorňuje. Vždy dbám na to, abych na cestu měla oblečené prádlo stříhu T-front, mám několik kalhotek tohoto střihu, ale ráda při cestování nosím i takové body - v pase pak neškrtí další guma."

"Pracuji v kanceláři u počítače. Vaše T-front body nosím většinou nosím se sukní, často déle jak 12 hodin. Je velmi pohodlné na nošení a pod sukní se nerýsují jeho lemy ani neomezuje v pohybu. Občas ho nosím při cvičení pod sportovní legíny a řekla bych, že i na cvičení je velmi pohodlné. Oceňuji, že nevylézá ze sukně a zůstává na svém místě, ale není příliš těsné. Příjemným benefitem tohoto střihu jsou také zdravotní výhody. Na střih je potřeba si trochu zvyknout, ale po 2-3 nošeních mi přišel velmi přirozený a téměř nevnímám žádný rozdíl oproti klasickému střihu prádla. Také vypadá na těle velmi pěkně."

"Naše akrobatická skupina, v které vystupuji, předvádí zejména výškovou akrobacii na létající hrazdě a na trampolínách. Při cvičení se musím zcela soustředit na bezvadné provedení cviku, protože při sebemenší chybě skončí člověk v záchytné síti nebo i se zraněním. Nesmí mne nic rozptýlit, ani taková zdánlivá maličkost, jako neočekávané sklouznutí nebo shrnutí cvičebního trikotu. Trikoty, které používáme při představeních jsou na bocích poměrně vysoko vykrojené, což sice opticky pěkně prodlužuje nohy, ale k nenadálému sklouznutí trikotu to hodně napomáhá. Nejvíce nepříjemné je, pokud se trikot posune v rozkroku a nepříjemně se zařízne do intimních partií. Od své kolegyně jsem se naučila těmto nepříjemným pocitům účinně předcházet použitím spodního trikotu T-front tanga, který nosím pod svrchní trikot jak během tréninků, tak během našich vystoupení. Po oblečení si člověk na střih trikotu rychle zvykne a nemůžu pak být překvapena náhlým nepohodlím při posunutí vnějšího trikotu."

"Jízda na koni je mým velkým koníčkem již od dětství a několik posledních let se jí věnuji i profesionálně. Do sedla se nosí speciální upnuté žokejské kalhoty - rajtky. Vršek je obvykle střižen jako body, aby nevylézal z rajtek, a obvykle ve stylu tanga se zapínáním hodně vpředu, aby nebylo v sedle nepohodlné. Body klasického střihu se pod rajtky nehodí, obvykle se dají tušit jeho lemy a při pohybech v sedle jsou tyto lemy navíc nepříjemné, protože na ně tlačí váha celého těla a tiskne je do kůže na vnitřní straně stehen, což platí i o lemech spodních kalhotek, které se pod jezdecké body nosí z hygienických důvodů. Náhodou jsem objevila střih T-front a nyní již do sedla nosím pod jezdecké body jenom prádlo tohoto střihu - kalhotky i spodní body. Je to ještě pohodlnější než bezešvé kalhotky, které jsem nosila předtím, a jezdecké body spolehlivě chrání, takže jej nemusím po každé jízdě prát."

Obrázky jsou pouze ilustrační. Zdroj - Instagram @pslingcom.

                                      vložila: Andrea