Hledáme reklamní slogan pro naše plavky!

28.08.2020

V letošním roce jsme uvedli na trh jednodílné sportovní plavky v provedení T-front. Tyto plavky byly navrženy pro aktivní ženy, které potřebují na své tréninky nebo rekreační plavání plavky decentní, ale atraktivní. Střih T-front je vysoce anatomický a ve srovnání s běžnými plavkovými střihy má několik zdravotních výhod.

Koncept T-front tanga se používá u spodního prádla, sportovních trikotů a plavek. V provedení T-front prochází přes intimní partie pouze úzký proužek tkaniny a rozšiřuje se až nad klitorisem. Koncept tanga T-Front poskytuje ve sportovním oblečení následující výhody:

T-front řez neomezuje krevní a lymfatický oběh, protože netlačí na cévy v tříslech. Proto neomezuje průtok krve a lymfy i když se nosí delší dobu - na rozdíl od klasických plavek.

Během rytmických pohybech nohou při plavání, běhu nebo chůzi nedochází ke kontaktu tkaniny s pohybujícími se oblastmi kůže, takže tyto nejsou namáhány ani podrážděny.

U pohybů se široce otevřenýma nohama se plavky T-front nikam nezařezávají..

Pro většinu dívek a žen není nošení střihu T-front ani nepříjemné, ani stimulující. Podobně jako u stylu tanga trvá nějakou dobu, než si nositelka na střih zvykne. Po krátké době ale přestane nositelka plavky zcela vnímat - na rozdíl od mnoha očekávání. Většina žen mluví pouze o pocitu absolutní svobody, který není srovnatelný s žádným jiným typem zakončení. Pro maximální komfort nošení je samozřejmě nezbytné věnovat patřičnou pozornost správné volbě velikosti a materiálu-  tkanina plavek musí být vysoce kvalitní a 4-D elastická. Barevně sladěné šortky s vysokým pasem v retro stylu zaručují decentní vzhled při pohybu kolem bazénu, případně i při plavání. Tyto velmi lehké šortky jsou součástí každé dodávky našich plavek.

Naše zákaznice používají plavky T-front  pro tréninky i pro rekreační plavání. Řadí se mezi ně např. Agáta Hanychová.

Sportovní plavky T-front je možné objednat v našem e-shopu zde.

SOUTĚŽ - HLEDÁME VHODNÝ SLOGAN PRO PROPAGACI NAŠICH PLAVEK. Navrhovaný text (nejvýše 40 znaků) zašlete do 3.9. e-mailem na:

 marketing@ps-ling.com

v předmětu e-mailu uveďte heslo "SLOGAN - PLAVKY". Autorky tří nejzajímavějších návrhů odměníme. Těšíme se na Vaše nápady ! 


Recenze našich produktů naleznete v nezávislém kanadském katalogu spodního prádla a plavek SCAREDPANTIES


Facebook: fb.me/pslingcom

Instagram: #pslingcom